כיצד בדיוק להחליט על כל בריכת בטון ובריכת פיברגלס

אם אתה שוקל להתקין שחייה במתחם הפרטי או המסחרי שלך, מומלץ לשקול בזהירות את האפשרויות שלך. יש לקחת בחשבון גורמים כמו עלות, זמן ומיקום על מנת להחליט אם בריכת פיברגלס או אפילו בריכת בטון בהתאמה אישית תתאים לדרישותיכם.

שקול את הקצבה הכספית שלך

בריכות פיברגלס בנויות במפעל. תוכלו למצוא מגבלות גודל לגבי בריכות אלה, מכיוון שהן צריכות להיות מועברות. הם לא יעלו על 16 ס”מ רוחב וגובהם 40 ס”מ, עם רק כמה חריגים. המחירים לבריכות אלה הם לרוב בכל מקום בין עשרים לחמישה עד חמישים אלף דולר. תכונות ונושאי התקנה שנוספו יכולות להפחית או להעלות את העלות של בריכות פיברגלס.

בריכות בטון בהתאמה אישית הן לעתים קרובות יקרות יותר, אך היתרון העיקרי בבריכה זו הוא שניתן לתת לה כל צורה או גודל שתעדיפו. תוכלו להוסיף גם תכונות כמו מושבים וספסלים, גרוטות, מפלי סלע ואחרים, והתוצאה הכוללת שתקבלו עד סוף התקנת בריכת בטון בהתאמה אישית היא הרבה יותר מותאמת אישית ומגשימה עבור הבעלים.

תוכלו למצוא עלויות אחרות המשפיעות על צרות הבריכה שתבחרו. עבור בריכת פיברגלס, עליית מחירי הדלק תשפיע על מחיר מחירי שרף פיברגלס ועל עלויות ההפעלה של משאיות ומנופים.בריכות מתועשות במקרה שיש בריכות בטון בהתאמה אישית, העבודה ממלאת תפקיד בהוצאה העודפת. עם זאת זה יכול לקזז על ידי המנוף ועלויות הובלה הקשורות לסוג הפיברגלס.

שקול את מסגרת הזמן של הפרויקט שלך

אם אתה אוהב שהבריכה שלך תכין את עצמך ותתפקד בפרק זמן מהיר, בריכת פיברגלס עשויה להיות אפשרות טובה יותר עבורך. תצטרך להתחיל בפרויקט בריכת פיברגלס לפחות 3 חודשים לפני תאריך השלמתך הצפוי.

תצטרך לעזור לשמור על כמות מספיק זמן להוביל כשאתה בוחר בריכת בטון בהתאמה אישית. הסיבה היא שברגע שאתה בונה את מעטפת הבטון, אתה צריך לחכות עשרים ושמונה ימים כדי לאפשר לבטון להתייבש לחלוטין. זה חשוב מאוד כדי להימנע מהסדק של הבטון וכדי להבטיח לכם בריכה קשה. אתה חייב להיות די סבלני בעת התקנת בריכת בטון.

החלטה על סוג הבריכה המתאימה ביותר לצורך שלך יכולה להיות משימה מפחידה מאוד. יתכן שיהיה קל יותר לקבוע מתי יש בעצמך את ההצהרות העובדתיות הבסיסיות לגבי התקנת פיברגלס או אפילו בריכת בטון בהתאמה אישית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *