עיצוב פנים מודרני: אספקת נכסים וגם משרדים לאלף ה -21

עיצוב פנים מודרני הוא פיתוח שאחריו לא רק בארה”ב אלא כמעט בכל המדינות המוצקות כלכלית בעולם. מה שבעבר הועסק רק במשרדים נעשה שימוש גם בבתים.

מלוטש, פשוט, מרשים – הם בסך הכל כמה מאפיינים של עיצוב פנים מודרני. מלונות חדשים שמעדיפים לסטות מבינוניים ומבני פנים מסורתיים מנצלים טכניקות עיצוב פנים מודרניות המפתיעות באופן מפתיע המון אורחים סקרנים.

מהשדולות למעליות לחדרים במלונות, האורחים נדהמים בגלל המאסיביות של מבני וגופי מלון רבים המשתמשים בעיצוב פנים מודרני. גם משרדים מעדיפים סגנון זה מכיוון שהוא מציע לתאגידים שלהם גרפיקה של ישירות, חדשנות ואמינות.

החומרים המשמשים בעיצוב פנים מודרני, כמו פלדה, זכוכית ועץ קשה, עיצוב פנים בסגנון מודרני מספקים איכשהו את הרושם שבעלי המפעלים העסקיים הם חסרי שטויות. בטח, יתכנו פה ושם כמה קטעי מבטא, אך באופן כללי משתמשים ברהיטים במשורה.

מושגי עיצוב פנים מודרניים

איש מקצוע מיומן המתמחה בעיצוב פנים מודרני צריך להבין כיצד לשמור על החדר להיות קליני או סטרילי מדי. לעתים קרובות זו טעות אופיינית של אנשים שאינם מכירים יותר מדי את המושגים של עיצוב פנים מודרני.

הריהוט של הסגנון הזה בדרך כלל תפל ואי-אישי, ולכן מעצבים רבים מוסיפים פה ושם כמה דפוסים וצבעים מושכי עין. בעוד שעיצוב פנים מודרני הוא בדרך כלל מונוכרומטי, ניתן להשתמש בכתמים בצבעים אחרים על ציורים, לזרוק כריות ופיסות שיחה אחרות כמו אקווריומים.

חפצים במרחב המושפעים מעיצוב פנים מודרני נשמרים בדרך כלל לכל הפחות, אך לרוב הם גדולים מדי ויוצרים השפעות עצומות. כדוגמה, ספה מורחבת וגב תחתון עשויה להיות מרופדת בעור שחור וממוסגרת בכרום, אך ניתן לרכך אותה על ידי כריות עם כיסויים בצבע בהיר.

לפעמים, יכול להיות רק ציור אחד על הקיר, אך גודלו כמעט במידות קיר. בנוסף, הדפוסים שמשתמשים ביצירות הגרפיקה הם בדרך כלל מאוד עוצמתיים ומרשימים. תומכים אחרים של עיצוב פנים מודרני יכולים גם לבחור מעט פיסול מרשים במקום ציור, אך בכל מקרה, קטעי המבטא הללו נועדו בכוונה לתפוס את תשומת ליבו של האורח.

אפילו ריצוף של בית או משרד המשתמש בעיצוב פנים מודרני הוא בצבעים ניטרליים ואדמתיים – שחורים, לבנים, אפורים, כסופים, וגוונים חומים או ירוקים. יש גם שימוש אקסטרווגנטי במשטחים מבריקים ובצורות גיאומטריות נועזות המעניקים ביטוי לטרנדיות וכוח.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *